Skip to main content

Veterinárna ambulancia Poprad
MVDr. Pavol Duroň

Pre vašich miláčikov len to najlepšie!

Sme plne vybavená veterinárna ambulancia v Poprade. Poskytujeme komplexné služby pre malé zvieratá, kone a dobytok. Sme hrdí na náš moderný prístup k veterinárnej medicíne a klient je pre nás vždy na prvom mieste. Náš skúsený tím je pripravený poskytnúť Vám a Vášmu miláčikovi nielen odbornú starostlivosť, ale aj priateľský prístup.

Veterinárna ambulancia Poprad
Veterinárna ambulancia v Poprade

Špecializácia

Špecializujeme sa na dermatológiu, kardiológiu, internú medicínu, endokrinológiu a chirurgiu mäkkých tkanív.

Pohotovosť do 22:00

Mimo otváracích hodín poskytujeme pohotovosť na tel.: 0907 800 673

O našej ambulancii v Poprade
O našej ambulancii v Poprade

Zdravie a spokojnosť Vášho domáceho miláčika je pre nás na prvom mieste

Aby sme boli pripravení na každú situáciu, disponujeme komplexným a najmodernejším vybavením a prístrojmi. Neustále sa vzdelávame a držíme krok s pokrokmi v odvetví veterinárnej medicíny, aby sme vždy boli napred a mohli tak poskytnúť tie najlepšie služby.

Moderné vybavenie

Disponujeme kvalitným a moderným prístrojovým vybavením na rôzne zákroky.

Primerané ceny

Dostupnosť našich služieb a liečiv je pre nás veľmi dôležitá

Široká škála služieb

Ponúkame širokú škálu služieb, aby sme mohli plne vyhovieť potrebám a zdravotným nárokom Vašich miláčikov

Krmivo

Poskytujeme výber kvalitných krmív a diét Royal Canin, Hills a Vetexpert. Radi Vám poradíme s výberom.

POTREBUJE VÁŠ DOMÁCI MILÁČIK AKÚTNE OŠETRENIE?

Súkromným veterinárnym lekárom som od roku 1998 a ambulanciu som si založil v roku 2009. Sme hrdí na pokrok, ktorý naša ambulancia za všetky tie roky spravila. Pokiaľ hľadáte veterinárnu ambulanciu, kde budete prioritou a chcete pre svojho miláčika len to najlepšie ste na správnom mieste. Medzi naše priority patrí

  • Moderné prístrojové vybavenie

  • Ľudský prístup a empatia

  • Odbornosť a neustále vzdelávanie sa v odbore

Naše služby

Poskytujeme tieto veterinárne úkony

Sme všestranná, plne a moderne vybavená veterinárna ambulancia. Špecializujeme sa na veterinárnu dermatológiu a alergiológiu. Vykonávame špeciálne vyšetrenia na zistenie a stanovenie alergií a alergénov s odporučením najmodernejšej imunologickej liečby. Disponujeme moderným prístrojovým vybavením na kompletné biochemické a hematologické vyšetrenia krvi od spoločnosti Idexx, máme kvalitný digitálny röntgen s vysokým rozlíšením Sedecal, kvalitný sonografický prístroj Versana Balance od GE. Vykonávame vyšetrenia flexibilným a rigidným endoskopom, ošetrujeme zubný kameň v sedácii (nepoužívame celkovú anestéziu) pomocou ultrazvukového prístroja. Operácie vykonávame v celkovej inhalačnej anestézie s podporou pľúcnej ventilácie šetrnej k pacientovi.

Našou prioritou je zdravie a spokojnosť Vás a Vášho domáceho miláčika
Prečo si vybrať práve nás

Našou prioritou je zdravie a spokojnosť Vás a Vášho domáceho miláčika

Zvoliť si našu veterinárnu ambulanciu znamená voľbu spoľahlivosti, odbornosti a lásky k zvieratám. S moderným prístupom k veterinárnej starostlivosti, širokou ponukou služieb a individuálnym prístupom ku každému pacientovi, sme tu pre vašich miláčikov v každej fáze ich života. Náš skúsení tím je oddaní ich zdraviu, a naša ambulancia poskytuje nielen odbornú starostlivosť, ale aj priateľské prostredie. Sme tu, aby sme vám poskytli tú najlepšiu starostlivosť, pretože váš dôverujúci pohľad na nás je pre nás najväčšou odmenou.

3500

spokojných klientov

12000 +

zákrokov